• Головна
  • «У шпиталі холодно! Дуже холодно!», - житомирянка розповіла про потреби війського госпіталю
допомога
17:00, 8 жовтня 2014 р.

«У шпиталі холодно! Дуже холодно!», - житомирянка розповіла про потреби війського госпіталю

допомога

Житомирська волонтерка Тетяна Докиль опублікувала список потреб місцевого шпиталю, де проходять лікування учасники АТО.

"Потреби житомирського шпиталю станом на 8 жовтня, середа. Дуже-дуже потрібна постіль - пододіяльники односпальні!!! Багато! Мінімум 30 штук! Для того щоб були змінні, то 60 (це підрахунки для одного відділення, іншим також потрібно). Хлопці сплять під синіми ковдрочками без пододіяльників часів радянського союзу! Постіль трохи привезли , але цього недостатньо", - повідомила Докиль.

Деталі за тел. 0966967416 Тетяна.

Учора Тетяна також розповіла про холод у шпиталі:

"В шпиталі холодно! Дуже холодно!Окрім цих слів важко ще щось написати. Тепленько в травматології в двох палатах, де є конвектори. Нових поранених у шпиталі багато. Але всі вдіті - взуті, засобами гігієни забезпечені. Хочеться написати заклик - несіть теплі ковдри! і постіль бійцям! Але я собі неуявляю як їм бути? Сховатися під тими ковдрами і сидіти?
Сьогодні разом з нашою волонтерською командою відвідали шпиталь організаторки благодійної барахолки, що відбулася цієї неділі в Житомирі . Для того щоб переконатися у раціональності використання зібратиних коштів і правильності їх спрямування.
Довго спілкувалися з бійцями, одні, як завжди при першій зустрічі стримані і замкнуті! Інші, вже звикші до волонтерів, розповідають про своє перебування в АТО - спогади, думки, враження..." - написала волонтерка.

Нагадаємо, що вихід з цієї непростої ситуації є. Потрібний котел у хірургічне відділення, приблизна ціна якого складає 100 тис. грн.  Уже давно розроблений план установки і перехід з пічного опалення на котел. Проте проблема як завжди одна – НЕМАЄ ГРОШЕЙ!

Наш сайт і безпосередньо адміністрація і начальник шпиталю просить долучитися небайдужих і допомогти усіма можливими способами.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном: 063 33 44 327 – Роман.

#Житомир #госпіталь #котел #печі #тепло #теплі речі #ковдри
Оголошення
live comments feed...