• Головна
  • Благодійники передали у Житомирський військовий госпіталь спеціальні ліжка та матраци
12:06, 9 жовтня 2014 р.

Благодійники передали у Житомирський військовий госпіталь спеціальні ліжка та матраци

У Житомирському 409-му ордена Червоної Зірки військовому госпіталі зараз проходять лікування та реабілітацію наші земляки-військовослужбовці, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції. Героїзм та мужність хлопців не залишають байдужими жителів нашої області. Особливо їм допомагають волонтери та благодійники.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

7 жовтня благодійний фонд «Фонд добрі справи» в рамках акції «Вдячність і турбота» передав у Житомирський військовий госпіталь спеціальні ліжка та протипролежневі матраци. За словами директора фонду Олени Єфремової, обов’язок кожного громадянина України – підтримувати і допомагати тим, хто мужньо захищає нашу Батьківщину. Вона впевнена, що спільними зусиллями нам вдасться хоч трохи віддячити за незламний дух та патріотизм нашим відважним захисникам – справжнім героям.

Завідувач травматологічного відділення госпіталю Микола Ясинчук наголошує на тому, що основною проблемою під час догляду за нерухомими пацієнтами, які отримали вогнепальне поранення, травму або опік, є профілактика пролежнів. Лікар переконаний, що найближчим часом всі хлопці повернуться додому, де на них чекають рідні.

#Житомир #госпіталь #благодійники #ліжка #матраци
Оголошення
live comments feed...