• Головна
  • В Житомирі пройшла спартакіадa серед школярів міста присвячена військовослужбовцям-учасникам АТО
фото
09:36, 13 жовтня 2014 р.

В Житомирі пройшла спартакіадa серед школярів міста присвячена військовослужбовцям-учасникам АТО

фото

На спортивній базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій було проведено спартакіаду серед школярів міста присвячену героїчним захисникам незалежності та територіальної цілісності нашої Батьківщини – учасникам АТО, а також 100-річчю військового інституту.
В змаганнях взяли участь представники із 26 шкіл, загальною кількістю 246 учасників.
На відкритті Спартакіади перед присутніми із вступним словом виступив начальник Житомирського військового інституту генерал-майор Юрій Даник.
"Ви повинні брати приклад із військовослужбовців Збройних Сил України, які у непростий для країни час, виборюють для рідної держави право на існування та щасливе майбутнє", – наголосив генерал-майор Юрій Даник.

"Фізична підготовка і спорт є невід’ємною частиною бойової підготовки воїнів, важливим засобом військового навчання та виховання, формуванням спеціальних навичок. Справжні бійцівські якості створюються в процесі фізичної підготовки і спортивно-масової роботи", – розповів начальник ВУЗу.
Також учнів привітали та побажали високих спортивних результатів заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, начальник міського управління у справах сім`ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук та заступник начальника обласного управління фізичного виховання та спорту Олена Шуршава.
Змагання проводилися з наступних видів: естафета 4х200 м., біг на 400 м., підтягування на перекладині, метання гранати Ф1 на точність та біг на 800 м.
В перервах між стартами спортсменам та гостям було продемонстровано дефіле військового оркестру, приклад тактичного бою з використанням безпілотного літального апарату, показові виступи з рукопашного бою, проходження курсантами етапів воєнізованої естафети та подолання смуги перешкод.
В естафеті 4х200 м. перше місце зайняли учні загальноосвітньої школи № 17, ІІ місце – гуманітарна гімназія № 1, ІІІ місце – ЗОШ № 14.

З бігу на 400 м перше місце посів представник ЗОШ № 32, ІІ місце – міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті, ІІІ місце – ЗОШ № 33.

З підтягування на перекладині І місце – міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті, ІІ місце – ЗОШ № 16, ІІІ місце – спеціалізована ЗОШ № 12.

У метанні гранати першими були представники ЗОШ № 28, ІІ місце – ЗОШ № 26, ІІІ місце – ЗОШ № 21.

У бігу на 800 м перемогу виборов учень ліцею № 25, ІІ місце – ЗОШ № 21, ІІІ місце – ЗОШ № 17.
Усі переможці та призери в особистому й командному заліку були нагороджені медалями та грамотами.
Спортивне свято закінчилося пригощанням усіх гостей смачною армійською кашею.

Більше фото у фотозвіті!

#Житомир #змагання #школярі #спартакіада #військовий інститут
Оголошення
live comments feed...