• Головна
  • Житомирський військовий інститут приймал високоповажних гостей
13:00, 13 липня 2011 р.

Житомирський військовий інститут приймал високоповажних гостей

Високотехнологічні розробки задля національної безпеки представив Житомирський військовий інститут керівному складу Національної академії наук України під час його візиту до Житомира.

Гостям показали безпілотні літальні апарати, новітні зразки озброєння та військової техніки. Крім того, частину новітніх технологій в дії було продемонстровано під час показового знешкодження терористичного угрупування. «Нова техніка дозволяє нам забезпечити необхідний рівень оборонної здатності держави», - відзначає начальник військового інституту полковник Юрій Даник

«Усе це, що ви бачили, справжнє. Все це існує, все це працює, все це забезпечує підвищення в декілька разів оперативних бойових можливостей держави, в десятки разів - оперативності застосування сил та засобів в кризових ситуаціях. Зараз проходить скорочення збройних сил у всіх країнах світу. Ми – не виключення. Тому застосування такої новітньої техніки дає нам можливість в умовах скорочення забезпечити необхідний рівень обороноздатності держави»

Високоповажні гості з Києва, серед яких керівництво Національного авіаційного університету та національної академії наук України високо оцінило рівень майстерності житомирських військових:

«Все, що ми сьогодні побачили, - це сучасна військова техніка. І мені дуже приємно, що цей інститут розташований саме в Житомирі. Тому що столиці мають таку погану властивість – притягувати все до себе. Це неправильно, адже таланти, навіть генії, сподіваймося, народжуються не лише на печерських пагорбах, вони народжуються всюди. І Сергій Павлович Корольов своїм народженням у Житомирі це довів» – відзначив академік Національної академії наук України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Антон Наумовець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...