• Головна
  • Події на Житомирщині за минулу добу
14:48, 13 липня 2011 р.

Події на Житомирщині за минулу добу

За минулу добу на території області зареєстровано 10 повідомлень про надзвичайні події, серед них 3 пожежі, 1 ДТП та 5 випадків травматизму. Всього під впливом різних факторів в області 3 особи загинули та 4 травмовані.

Біля 10:00 у селі Шершні Коростенського району через коротке замикання електромережі загорілись 2 шлакоблочні гаражі. В результаті знищено дах над будівлями.

5 годин поспіль довелось ліквідовувати пожежу у Володар-Волинському районі, де о 23:20 загоряння виникло у дерев’яному сіннику. Вогнем знищено сінник та 10 т. сухого корму. Причина займання встановлюється.

А вже сьогодні близько 01:00 у місті Житомирі зайнявся дерев’яний ящик у під’їзді житлового будинку. Як наслідок знищено ящик та пошкоджено двері у двох квартирах.

До опікового відділення обласної лікарні з діагнозом: опіки окропом доставлено 2-х однорічних хлопчиків – жителі обласного центру та Любарського району.

52-річний зварювальник із Коростенського району отримав термічні опіки 20% тіла. Зараз чоловік перебуває в опіковому відділенні районної лікарні.


Центр зв’язків з громадськістю УМНС України в Житомирській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...