• Головна
  • «Відсьогодні міліція Житомирщини працює у посиленому режимі», - Григорій Полковніков
прес-конференція
14:02, 16 жовтня 2014 р.

«Відсьогодні міліція Житомирщини працює у посиленому режимі», - Григорій Полковніков

прес-конференція

Про заходи міліції з охорони громадського порядку та безпеки громадян під час виборчого процесу йшлося на прес-конференції за участі керівництва обласного Управління міліції. Відомство готове до відповідальної роботи.

16 жовтня в УМВС України в Житомирській області відбулася зустріч т.в.о. начальника УМВС Григорія Полковнікова та заступника начальника УМВС – начальника міліції громадської безпеки Юрія Лебедя з представниками засобів масової інформації. Тематика стосувалася заходів міліції із забезпечення правопорядку та безпеки громадян під час виборів до Верховної Ради України.

Про це передає СЗГ УМВС України в Житомирській області.

– На території області вибори відбудуться у межах 6 виборчих округів на 1458 виборчих дільницях, у тому числі 50 – спеціальні дільниці, з яких 5 – в установах пенітенціарної служби. Для забезпечення правопорядку під час виборів народних депутатів України залучатимуться понад 2 тисячі правоохоронців, зокрема, і курсанти та слухачі відомчих навчальних закладів, а також громадськість, - повідомив Григорій Полковніков.

За його словами, з працівниками органів внутрішніх справ області, задіяних до цієї відповідальної роботи, розпочато проведення занять з удосконалення знань з основ чинного законодавства і порядку дій у разі виникнення тих чи інших ситуацій. Для цього кожен правоохоронець отримає спеціально розроблені методичні рекомендації і відповідні посібники.

Окрім того, нині спільно з працівниками підрозділів з надзвичайних ситуацій проводяться комісійні обстеження приміщень дільничних виборчих комісій щодо їх технічної укріпленості. А патрульні наряди, задіяні на охорону громадського прядку, максимально наближені до місць розміщення виборчої агітації, встановлених агітаційних палаток та офісів політичних партій і громадських організацій.

У свою чергу, заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС Житомирщини Юрій Лебідь розповів присутнім, що на території регіону станом на сьогоднішній день зафіксовано 25 випадків порушення виборчого законодавства, за 10 з них розпочато кримінальні провадження: 3 – за ст.157 (Перешкодження здійсненню виборчого права) Кримінального кодексу України у Брусилівському, Овруцькому та Радомишльському районах; 7 – за ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Також у Малинському районі зафіксовано адміністративне правопорушення, пов’язане з порушенням порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами.

– Міліція Житомирщини належним чином реагує на всі повідомлення, пов’язані з порушенням виборчого законодавства незалежно від партійної приналежності правопорушників, їх статусів абощо, - наголосив Юрій Миколайович.

Присутнім також повідомили, що відсьогодні, з 16 жовтня, працівники органів внутрішніх справ регіону працюють у посиленому варіанті несення служби і в повній мірі готові до виконання завдань із забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян у відповідальний для усієї держави період.

#Житомир #міліція #область #Григорій Полковніков,
Оголошення
live comments feed...