• Головна
  • Секретар Посольства Індії в Україні завітав у житомирський університет
фото
10:45, 17 жовтня 2014 р.

Секретар Посольства Індії в Україні завітав у житомирський університет

фото

16 жовтня з робочою поїздкою ЖДУ імені Івана Франка відвідав капітан-лейтенант, другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні Ракеш Наїн.

Під час офіційного візиту другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні зустрівся з ректором університету Петром Саухом. На зустрічі було обговорено низку питань щодо умов навчання та проживання у ЖДУ імені Івана Франка студентів з Індії, їх дозвілля, спортивне та культурне життя, а також подальшу співпрацю в різних напрямках діяльності університету.

«Студенти Саху Ашіс і Сіед Рахіл дуже задоволені умовами проживання, спілкуванням зі студентами університету та рівнем викладання. Однак, хотілося б, щоб їх більше долучали до дозвілля університету», - зауважив другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні Ракеш Наїн.

Ректор університету ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух зауважив, що студенти з Індії, які навчаються на першому курсі Інституту іноземної філології, з перших днів активно заявили  про себе.

«Навіть виявили бажання працювати разом із волонтерами університету у місцевому Житомирському військовому шпиталі. Для нашого університету дуже важливо, що студенти з Індії обрали для навчання саме ЖДУ імені Івана Франка. Кількість іноземців не тільки додає вузу іміджу і престижу, а й точно свідчить про високий рівень навчання, про потужний професорсько-викладацький склад, про чудові умови життя, навчання, культурного та спортивного розвитку студентів. Ми шануємо багаторічні традиції та звичаї університету, завжди гостинно чекаємо та приймаємо в своїх стінах студентів з різних країн світу», – підкреслив ректор Петро Саух.

#Житомир #секретар Індії #ЖДУ ім. Франка #Саух
Оголошення
live comments feed...