• Головна
  • ЖДУ імені Івана Франка відзначив свій 95-річний ювілей
фото
11:49, 20 жовтня 2014 р.

ЖДУ імені Івана Франка відзначив свій 95-річний ювілей

фото

17 жовтня святковим концертом у актовій залі ЖДУ імені Івана Франка завершився тижневий марафон заходів, присвячених 95-й річниці з дня заснування ВНЗу.

Про це йдеться на сайті університету.

У завершальний день святкових заходів велика дружна родина франківців -  студенти та викладачі університету - за традицією зібралася разом на святковому концерті, щоб згадати хвилини радостей і перемог, які відбулися за цей рік в його стінах. Почути чим живе та дихає університет сьогодні. Стати свідком нагороджень кращих викладачів, співробітників та студентів ЖДУ імені Івана Франка.

«Наш університет виник на основі славнозвісної чоловічої гімназії, яка була заснована ще в 1833 році. Вона була  ровесницею Київського університету Святого Володимира. За свою історію ми переживали різні моменти: злети та падіння, репресії та переслідування... Але наша велика і дружна родина франківців завжди торувала шлях до науки та виховувала нову генерацію українства. Недивлячись на всі негаразди, саме тут завжди панувала свята ідея науки, просвітництва та свободи», - сказав ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Особисто привітати університет з ювілеєм та вручити кращим викладачам нагороди прийшли голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, голова Житомирської обласної ради Віталій Француз, заступник Житомирського міського голови Євгеній Демчик, випускник ЖДУ імені Івана Франка, начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Олександр Пастовенський.

Долучились до привітань і гості зі столиці. Зокрема – академік Національної академії наук і Академії педагогічних наук України, президент Національної академії педагогічних наук України, філософ, учений, освітянин та державний діяч Василь Кремень.

Не лишились осторонь вітань і вручення подарунків університету-ювіляру й ректори ВНЗів України та області, директори навчальних закладів, які входять до ННВК ЖДУ імені Івана Франка «Полісся».

Десятки друзів, а ще більше листів-привітань від українських і закордонних ВНЗів, солодке привітання, задушевні пісні відстудентського хору «Артанія» ЖДУ ім. І. Франка (художній керівник і диригент – Валентин Федорченко), Житомирського академічного хору  «Орея» (художній керівник – Олександр Вацек), випускниці ЖДУ імені Івана Франка, Заслуженої артистки України Ірини Шинкарук, неймовірні танці від Житомирського центру хореографічного мистецтва «Сонечко». Безмежність позитиву, усмішок і… дрібка смутку та сліз. У такий атмосфері свій 95-й День народження з дня заснування відсвяткувала велика дружна родина ЖДУ імені Івана Франка.

#ЖДУ Франка #Житомир #університет #95 років #святкування
Оголошення
live comments feed...