• Головна
  • 10 районів Житомирщини отримають комунальні субвенції
засідання
11:25, 22 жовтня 2014 р.

10 районів Житомирщини отримають комунальні субвенції

засідання

На черговому засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності, що відбулася 22 жовтня, депутати погодили заявку обласного військового комісаріату щодо закупівлі бронежилетів для військовослужбовців 10-го батальйону територіальної оборони.

Таким чином буде закуплено ще партію засобів захисту на суму 119 600 грн із виділених 6,5 млн грн. на реалізацію заходів «Програми матеріально-технічного забезпечення 10-го батальйону територіальної оборони, частин ЗСУ, підрозділів органів внутрішніх справ та СБУ в Житомирській області». Закупівлі за бюджетні кошти до 120 000 грн не потребують проведення тендерів.

Про це повідомили в прес-службі обласної ради.

Другим важливим питанням, що розглянули і підтримали депутати був розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Субвенцію отримають міста Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, Малин, а також Баранівський, Брусилівський, Володарсько-Волинський, Житомирський, Коростишівський, Лугинський, Овруцький, Олевський, Радомишльський і Черняхівський райони.

#Житомир #облрада #закупка бронижилетів #субвенції райони
Оголошення
live comments feed...