• Головна
  • На Житомирщині відбудеться пересувна виставка «Переображення господньою любов'ю»
12:35, 22 жовтня 2014 р.

На Житомирщині відбудеться пересувна виставка «Переображення господньою любов'ю»

22 жовтня 2014 року в о 12 годині у приміщенні Житомирського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, відбудеться відкриття Національної пересувної виставки образотворчого і прикладного мистецтва в'язнів «Переображення Господньою Любов’ю». У відкритті виставки візьмуть участь керівництво управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області.

Мета виставки – посприяти суспільному діалогу та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі. Експозиція включає 113 творів, переданих з пенітенціарних установ України.

Всеукраїнська пересувна виставка «Преображення Господньою Любов’ю» у співпраці з Державною пенітенціарною службою України розпочалася у серпні 2013 року у Києві та побувала у Чернігові, Полтаві, Черкасах, Дніпродзержинську, Запоріжжі, Кіровограді, Херсоні та Ніжині.

Під час конкурсу у Києві робота Івана Мозолкевського з Житомирської установи виконання покарань (№8) була відібрана для участі в Міжнародному Берлінському конкурсі 2014 року.

Експозиція в Житомирі триватиме до 1 листопада, після чого побуває в інших обласний центрах України.

#Житомир #образотворче мистецтво #прикладне #в'язні #пересувна
Последние новости
Оголошення
live comments feed...