• Головна
  • Футбольний клуб «Легіон» став чемпіоном Житомира з футболу
13:20, 22 жовтня 2014 р.

Футбольний клуб «Легіон» став чемпіоном Житомира з футболу

Переможці і переможені визначені. У Житомирі завершився чемпіонат з футболу серед місцевих команд. Цьогорічний чемпіонат завершився розгромним рахунком.

У цьогорічному Чемпіонаті Житомира взяли участь 7 команд: ФК «Галант» (м. Житомир), СК «Легіон» (м. Житомир), ФК «Полісся» (смт. Червоноармійськ), ФК «Кіфа» (м. Житомир), ЖНАЕУ (м. Житомир), ЖДТУ (м. Житомир), ЖДУ ім. І. Франко (м. Житомир). Команди були розділені на дві групи і протягом місяця боролись за перших два місця в групах, які давали путівку до фінальної стадії змагань У підсумку за призові місця боролись команди ЖДУ ім. Івана Франка, ЖДТУ, ФК "Полісся" та СК "Легіон". У матчі за 3-4 місце команда ЖДУ ім. Івана Франко з розгромним рахунком 6:1 обіграла ЖДТУ, а у фіналі «Легіон» не залишив шансів ФК «Полісся», обігравши гостей з Червоноармійська з рахунком 7:0. За житомирян забивали Притуляк, Борисюк, Островський, Селюченко, Сидоренко, дублем відзначився Бондарець.

Призери Чемпіонату  були нагороджені медалями та грамотами Житомирської міської федерації футболу та Управілння у справах сім’ї, молоді та спорту, капітан "Легіона" Олександр Прус із рук голови ЖОФФ отримав Кубок Чемпіона Житомира з футболу.

#Житомир #футбол #Легіон,перемога #чемпіонат #кубок #розгром
Оголошення
live comments feed...