• Головна
  • На території парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна планують звести спортивні майданчики
проект рішення
12:30, 23 жовтня 2014 р.

На території парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна планують звести спортивні майданчики

проект рішення

У житомирському парку культури та відпочинку встановлять спортивні майданчики. Про це на офіційному сайті Житомирської міської ради розміщено проект рішення про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення об'єктів фізичної культури і спорту на території парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна.

Дати встановлення поки що невідомо. Адресою розміщення обрано Старий бульвар, 34.

Детальніше у відповідному проекті рішення:

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від _________№__________
              м. Житомир
 
Про надання дозволу на розроблення
детального плану території для розміщення
об'єктів фізичної культури і спорту на
території парку культури та відпочинку
ім. Ю.Гагаріна

 
Відповідно до статей 8, 19, 20, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», міська рада
 
ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території для розміщення об'єктів фізичної культури і спорту в межах плану земельної ділянки комунального підприємства “Парк культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна” Житомирської міської ради за адресою: бульвар Старий, 34.
2. Замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної в пункті 1 цього рішення,  визначити управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С.І. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Секретар міської ради        Л.В. Цимбалюк

#Житомир #парк Гагаріна #спортивні майданчики #рішення
Оголошення
live comments feed...