• Головна
  • Житомирський об’єднаний військовий комісаріат отримав партію теплих речей для військових в зоні АТО
10:27, 25 жовтня 2014 р.

Житомирський об’єднаний військовий комісаріат отримав партію теплих речей для військових в зоні АТО

Житомирський об’єднаний військовий комісаріат отримав гуманітарну допомогу від благодійників «Фонд добрі справи» для військових, які поїдуть в зону проведення антитерористичної операції. Бійців забезпечили вологостійкими костюмами, карематами, рюкзаками, теплими куртками та польовими столовими наборами.

Усі передані військовому комісаріату речі були придбані в рамках реалізації програми «Вдячність і турбота». Ця акція стартувала ще 2 серпня 2014 року. ЇЇ мета – допомагати мобілізованим в Збройні Сили України, учасникам антитерористичної операції на сході країни, а також членам їхніх сімей/родин у випадку загибелі. 

Організатори акції розповіли, що ставили перед собою завдання зібрати кошти для медичної допомоги пораненим в зоні АТО, надати матеріальну та соціальну допомогу сім’ям загиблих військових на сході, а також придбати засоби захисту для тих, хто в ці хвилини захищає нашу землю. З початку акції надано допомогу військовим на суму 229 тис. 878 грн.

Виконуючий обов’язки військового комісара м. Житомира підполковник Олександр Лавринець подякував благодійному фонду за піклування про наших військовослужбовців та організацію справді добрих та важливих справ.

#Житомир #комісаріат #теплі речі #АТО
Оголошення
live comments feed...