• Головна
  • У Житомирі патріоти просять відмовитись від вживання радянської термінології
14:35, 27 жовтня 2014 р.

У Житомирі патріоти просять відмовитись від вживання радянської термінології

Громадська кампанія "Марш патріотів" вимагає від обласної та міської влади провести роз'яснювальну роботу з керівниками відповідних департаментів та управлінь з приводу подальшого недопущення вживання невірних термінів у питаннях висвітлення Другої світової війни.

До такого звернення, розповів лідер "Маршу патріотів" Іван Саюк, його спонукав перегляд заходів запланованих владою на 27 листопада. Цього дня в нашій країні відзначається 70-річниця вигнання нацистських окупантів із України. Натомість житомирянам в чергове пропонують відзначати визволення від фашистських загарбників, що з точки зору історичної науки є невірним та неприйнятним. Так само, стверджують і в Українському інституті національної пам'яті, що також рекомендує відмовитись від вживання радянської термінології. 

"На превеликий жаль, нинішня влада свідомо чи не свідомо використовуючи невірну термінологію стає апологетом російських історичних міфів, які як відомо, взагалі не визнають нашої Незалежності", - говорить Іван Саюк.

#Житомир #марш патріотів #нацисти #фашисти
Оголошення
live comments feed...