• Головна
  • Коростень створює Стратегічний план розвитку міста на найближчі 10 років
IV майстерня
11:31, 4 листопада 2014 р.

Коростень створює Стратегічний план розвитку міста на найближчі 10 років

IV майстерня

Завершенням роботи над створенням другого Стратегічного плану розвитку м. Коростень на 2015-2025 роки (далі Стратегія) стала IV майстерня, яка відбулась 30-31 жовтня в Коростенській міській раді за участю експертів з питань стратегічного управління Західноукраїнського регіонального навчального центру (м. Львів) Петра Мавка та Олега Карого і робочої групи у складі спеціалістів та фахівців міста різних напрямків розвитку.

Про це йдеться на офіційному сайті Коростеня.

На попередніх етапах розробки Стратегії були виділені два основних напрями розвитку міста (виокремлено «головне з головного»): створення Регіонального індустріального центру багатопрофільної економіки та міста високої якості міського середовища, розроблені стратегічні та операційні цілі.

Під час IV майстерні робочою групою було детально опрацьовано та сформульовано загальний список завдань Плану реалізації Стратегії, визначені відповідальні, терміни і критерії виконання та джерела фінансування по кожному з запропонованих завдань.

На даному етапі відбувається підготовка повного документу Стратегічного плану розвитку м. Коростень для подальшого його розгляду на громадських обговореннях, на яких будуть прийняті до уваги усі зауваження та пропозиції.

В грудні 2014 року Стратегічний план розвитку м. Коростень на 2015-2025 роки буде винесено на розгляд чергової сесії Коростенської міської ради.

#Коростень #стратегічний план #IV майстерня,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...