• Головна
  • Житомирський парк кованих фігур
11:30, 21 липня 2011 р.

Житомирський парк кованих фігур

Житомирські ковалі мріють про створення парку кованих фігур. Такий проект вже існує на паперах, його планують створити на території Замкової гори. Навіть є конкретні строки його реалізації. Представники міської ради та самі ковалі орієнтувалися на день міста Житомира, саме у вересні мали з'явитися перші ковані речі на території гори, проте цього швидше за все не буде, бідкаються трудівники молота та кувадла.
Ковалі прагнуть облагородити Житомир. І не просто на словах, а й на ділі. Об'єднавшись кілька місяців тому в обласну спілку, трудівники кузень відразу ж вирішили показати міській владі свою майстерність і запропонували декілька проектів. Деякі з них ковалі зголосилися втілити за власний рахунок, тобто безкоштовно для Житомира. Відтак міська рада буде прикрашена великим кованим гербом, а один з РАЦСів - вишуканими кованими обручками. Проте найбільша мрія – це створення парку кованих фігур.
Своєю ідеєю з парком ковалі поділилися з міськими чиновниками. Ті їх підтримали, оскільки Замкову гору вже давно прагнуть облагородити. Планувалося, за словами керівництва ковальської спілки, що подоба парку на Замковій горі з'явиться вже до дня міста. Проте зараз цей проект всіляко гальмується, - скаржаться працівник молота і кувадла.
Ковалі готові кувати декоративні речі для міста за помірну ціну, переконує секретар спілки. Проте вони прагнуть працювати за прозорих та зрозумілих умов.
Для майбутнього парку в ковалів вже готові деякі фігури. Одну з них нашому обласному центру подарував відомий майстер Артем Вольських. Він згоден продати свій твір за ціну в декілька разів нижчу за її собівартість. Проте житомирські чиновники поки не відповідають ані «так», ані «ні». А тим часом, поки Житомир думає, його роботу за повну ціну має намір придбати собі Донецький парк кованих фігур.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...