На Житомирщині розроблено Дорожню карту медичної реабілітації військовослужбовців

На Житомирщині розроблено Дорожню карту медичної реабілітації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії, інших силових структур  області, що брали участь у  антитерористичній операції. Про це інформує департамент охорони здоров’я облдержадміністрації.

За словами директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Торбаса, відповідно до її основного завдання, амбулаторна та стаціонарна медична допомога військовослужбовцям  надається у 26-ти лікувально-профілактичних закладах вторинного рівня (в районах і містах області) і 6 – у закладах третинного рівня. Для спрощення процедури оформлення пацієнтів була розроблена медична карта реабілітації військовослужбовців.

На базі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського працює лікувально-консультативна комісія, яка визначає, де і яка медична допомога надаватиметься кожному військовослужбовцю.

В обласній клінічній лікарні для реабілітації військовослужбовців з хірургічною патологією виділено 55 ліжок. Пацієнти з терапевтичними проблемами розміщуються у Бердичівському госпіталі ветеранів війни, де виділено 48 ліжок. Для реабілітації військових з фізичною патологією відведено 10 ліжок у Центрі вертебрології. Психічною і психологічною реабілітацію займатиметься обласна психіатрична лікарня №1, де виділено 30 ліжок. У наркологічному диспансері відведено 10 ліжок, у санаторії «Дениші» - 50.

 

Житомирщина дорожня карта реабілітація військові
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі