У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець

2 лютого у приміщенні загальноосвітньої школи I-III ступенів №36 імені Ярослава Домбровського відбулась персональна виставка живопису та графіки художниці Тетяни Лаврінець. Представлено близько 30 робіт - акварельний та олійний живопис і графіка.

Тетяна почала малювати з шести років, коли її віддали до художнього гуртка, керівником якого була Раїса Федосіївна – дружина директора художньої школи Віктора Шкуринського. Малювати картини надихнув саме батько Тетяни – він теж художник, вона бачила цей творчий процес  і це давало їй натхнення працювати. На даний момент вона бере персональні уроки малювання у художника Франца Осовського.

«Після першої персональної виставки в бібліотеці імені Олега Ольжича у 2013 році з’явилось багато замовлень. Та виставка дала перший поштовх і люди повірили в мене. Для художника дуже важливо побачити реакцію інших на свою працю – це рух для творця і шанс для людини захотіти і взяти частинку душі самого художника», - розповідає Тетяна.

Малювання картин для мене – не просто хобі, це моє життя, щоденна праця, тому я кожного дня встаю, навіть о четвертій ранку, щоб встигнути виконати нові замовлення...

За словами молодої художниці, вона дуже хоче, щоб на такі виставки приходили дорослі зі своїми дітьми, тому що діти – це дзеркало того, що вони бачать. Якщо дитина отримає заряд позитивної енергії – вона буде відображати це у собі. Тому ця виставка призначена насамперед для дітей.

«Малювання картин для мене – не просто хобі, це моє життя, щоденна праця, тому я кожного дня встаю, навіть о четвертій ранку, щоб встигнути виконати нові замовлення, – ділиться Тетяна - Люди хочуть мати витвори мистецтва, навіть попри те, що в країні таке скрутне становище, вони тягнуться до чогось гарного, щоби отримати позитивний заряд».

Для того, щоб творити нові шедеври і представляти їх народу Тетяні Лаврінець допомагають усі її знайомі, рідні, друзі та близькі, тому що вони розуміють що це праця всього її життя.

Тетяна дуже вдячна Леоніду Антоновичу Котенку та дирекції загальноосвітньої школи №36 за те, що її персональна виставка відбулась саме у стінах рідної школи.

Нагадаємо, виставка буде проходити в школі № 36 міста Житомира до 15 лютого.

 У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1У Житомирі відкрилась виставка акварельного та олійного живопису Тетяни Лаврінець (фото) - фото 1

Житомир виставка художник Тетяна лаврінець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі