Спеціалісти із Житомирщини взяли участь у тренінгу ЮНІСЕФ для лікарів

В рамках реалізації Проекту ЮНІСЕФ та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я, здоров’я матері та дитини» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України відбувся тренінг «Ефективне консультування з імунізації», який проходив у Києві.

Захід проводився з метою посилення знань та покращення навичок для тренерів з Житомирської та Івано-Франківської областей.

Про це повідомляє прес-центр ДОЗ.

Навчала колег медичний експерт ЮНІСЕФ Катерина Булавінова. Групу фахівців з Івано-Франківської області представляли Галина Бенько, Марія Бойко, Марія Буртикта та Світлана Томенко. Директор тренінгу з Житомирської області Людмила Головень та обласний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Педіатрія» Тетяна Шевченко очолювали групу з 20 тренерів з Житомирського, Ємільчинського, Новоград-Волинського, Попільнянського районів та м.Новограда-Волинського. Також до проведення тренінгу було запрошено обласного епідеміолога Львівської області Наталію Тімко, асистента кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО імені П.Л.Шупика Тетяну Бухановську.

Учасники збагатили свій професійний досвід ефективного консультування з імунізації, вирішення складних та спірних питань, опанували тренерські навички володіння комунікативними інструментами для покращення сприйняття інформації слухачами.

За результатами проведеного навчання його учасники одержали відповідні сертифікати.

Спеціалісти із Житомирщини взяли участь у тренінгу ЮНІСЕФ для лікарів, фото-1 Спеціалісти із Житомирщини взяли участь у тренінгу ЮНІСЕФ для лікарів, фото-2 Спеціалісти із Житомирщини взяли участь у тренінгу ЮНІСЕФ для лікарів, фото-3
Житомирська область тренінг ЮНІСЕФ лікарі імунізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі