У січні 2015 року податківці Житомирщини зібралии на 15% податків і зборів більше, ніж минулоріч

За січень цього року податківці Житомирщини мобілізували до зведеного бюджету на 15% податків і зборів більше у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року. Сума, яка надійшла до бюджету, становить 258 млн. грн. Про це йдеться у повідомленні Головного управління ДФС у Житомирській області.

 Переважна частина коштів, а саме 145 млн. грн., перерахована до місцевих бюджетів, що перевищує надходження січня 2014 року на 42 млн. грн., або у 1,4 рази більше.

 Основою наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Минулого місяця платники податків Житомирщини збільшили відрахування ПДФО у півтора рази та поповнили скарбницю на 108 млн. грн. Щодня податківці мобілізують біля 6 млн. грн. цього податку.

 Від плати за землю надійшло 12,7 млн. грн., що на 0,3 млн. грн. більше, ніж за січень попереднього року. Значно зросли надходження від рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів – зібрано 3,6 млн. грн., що в 3,2 рази більше, ніж сплачено платниками у січні 2014.

 Представники малого і середнього бізнесу області сплатили майже 17 млн. грн. єдиного податку, що перевищує показники січня 2014 року на 2,4 млн. грн., або на 17%.

Житомирщина податки податківці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі