Житомир – це хороший приклад як залучати інвестиції в місто, вважає Посол Австрії

Інвестиційну привабливість Житомира обговорили на базі підприємства «Євроголд Індестріз ЛТД» за круглим столом Посли Швейцарії, Австрії, Японії, перший заступник Посла Норвегії, інвестори компаній, які працюють в Житомирі, представники влади міста та області. Іноземні делегати переконані – сьогодні  в українських підприємців та бізнесменів необхідно виховувати європейську культуру ведення бізнесу: прозору, позбавлену корупції. Послам було цікаво побачити досвід ведення бізнесу в Житомирі, який в часи кризи успішно працює та розвивається.
Сергій Сухомлин ознайомив присутніх з інвестиційними проектами міста та разом з директором Житомирського регіонального центру з інвестицій та розвитку, презентував індустріальний парк, який буде створено саме в Житомирі. Про це повідомили в прес-службі міськради.
 
Посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Хайм зауважив, що ідея створення індустріального парку в місті – хороша перспектива для економічного розвитку: «Ще декілька років тому ми орієнтувалися на те, що б інвестувати у Вінницький регіон. Та за відгуками інвесторів, що працюють на Житомирщині і самі ми маємо позитивний досвід ведення тут бізнесу, вирішили, що тут є хороша перспектива. Для нас було дуже важливо зрозуміти, після презентації проекту, що Житомир – це хороше місто для інвестицій. Ми тут були разом з послом із Японії, він дуже зацікавлений щоб інвестувати в Житомирський регіон. Житомир – це важливий і хороший приклад як залучати інвестиції в місто».
 
Після круглого столу його учасники оглянули виробництво підприємства «Євроголд Індестріз ЛТД». Іноземні делегати в рамках свого візиту також ознайомилися з роботою підприємств, котрі працюють з закордонними інвестиціями в Житомирі. Крім «Євроголд Індестріз ЛТД», це ще  «Ферпласт-Україна», ТОВ «Грайф Флексіблс Україна» та ТОВ «Данко».
Житомир інвестиції посли Австрія індустріальний парк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі