Житомирські лісівники в минулому році переробили 318 тисяч кубічних метрів деревини

У державних лісогосподарських підприємствах, підпорядкованих обласному управлінню лісового та мисливського господарства активно розвивають переробку деревини.

Про це передає прес-служба ЖОУЛМГ.

    На сьогодні цей напрямок є доволі перспективним, - каже керівник Новоград-Волинського держлісгоспу Степан Нусбаум, - адже в переробку ми пускаємо всю низькосортну деревину, яка фактично не має товарного вигляду: сухостої, сосну після підсочки тощо. З деревини, яка на перший погляд ні на що, крім дров, не годиться, в наших цехах виготовляють високоякісний паркет та ламель. Ця продукція користується попитом як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Досить важко реалізувати і короткомірні сортименти, тому підприємство, яке не має власної переробки змушене пускати їх у дрова. Якщо ж є можливість їх переробити та ще висушити – то на таку продукцію завжди є попит і ціна - відповідна.


Загалом деревообробними підрозділами управління в 2014 році перероблено майже 318 тис. м³ деревини.

Обсяг випуску продукції переробки зріс в минулому році на 45 млн.грн., або на 26% і склав 216,3 млн.грн., на 31% зріс випуск продукції з одного кубометра переробленої деревини.

В порівнянні з 2013 роком середньомісячна заробітна плата працівників деревообробних підрозділів лісгоспів зросла на 554 грн. і становить 3819 грн.

Житомирщина лісівники деревина обробка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі