Завтра нагородять кращих підприємців 2011 року

02 вересня 20011 року в Житомирі нагородять кращих підприємців 2011 року.
25 серпня на засіданні організаційного комітету Житомирської ОДА було визначено переможців, лауреатів і номінантів обласного конкурсу "Кращий підприємець 2011 року".
Цей конкурc проводиться в рамках заходів, що присвячені Дню підприємця, який святкують 4 вересня.
До складу організаційного комітету увійшли представники обласних установ, громадських організацій та об’єднань громадян.
На засіданні організаційного комітету було розглянуто пропозиції районних державних адміністрацій, виконкомів міст області, які подали 163 підприємства претендентів на перемогу в різних номінаціях конкурсу. Крім того, ряд обласних установ, організацій, таких як Житомирська обласна податкова адміністрація, Житомирський обласний центр зайнятості, Житомирський державний центр стандартизації, метрології і сертифікації та деякі управління облдержадміністрації надали ще 40 кандидатів на конкурс. Таким чином, було більше 200 претендентів на перемогу у таких номінаціях: "Середній бізнес: кращий керівник року", "Малий бізнес у промисловості", "Малий бізнес у торгівлі та наданні послуг", "Кращий аграрій року", "Кращий суб’єкт зовнішнього ринку", "Виробник найякіснішої продукції", "Кращий молодий підприємець віком до 35 років", "Успішна бізнес-леді", "За благодійність і меценацтво", "Сумлінний платник податків", "Кращий роботодавець", "За інновації у малому бізнесі".
Рішенням організаційного комітету визначено переможців, лауреатів і номінантів конкурсу, імена яких будуть оголошені 2 вересня під час урочистостей в Житомирській ОДА.


ДПА у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі