У Житомирському районі мобілізаційні завдання виконані на 100%

Про це повідомила керівник апарату Житомирської райдержадміністрації Алла Ковальчук під час запису програми «Відкрита студія. Спецвипуск» 17 лютого на телеканалі «Союз-TV». Так у районі проведено повне і своєчасне оповіщення військовозобов’язаних, а також доставлено техніку для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань. Із 70 тис. 200 жителів повістки отримали 8975 чоловіків. Серед мобілізованих є добровольці. Проте трапляються чоловіки, які ухиляються від виконання військового обов’язку в зоні проведення АТО, проти яких підготовлено та подано до відділу міліції 8 справ. За словами керівника апарату райдержадміністрації, виконання всіх визначених завдань вдалося досягти завдяки проведенню роз’яснювальної роботи серед населення та взаєморозумінню між представниками місцевих органів влади і військового комісаріату.

 За словами Алли Ковальчук, влада не стоїть осторонь проблем земляків-військовослужбовців, які беруть участь в АТО. Так протягом 2014 року було виділено матеріальну допомогу для 92 дітей, батьки яких задіяні у військових діях на сході держави. Дітлахи з таких родин відпочивали в Польщі, країнах Прибалтики, у санаторії «Дениші» та у пришкільних таборах району. Допомагають також сім’ям загиблих воїнів та пораненим. Про це передає прес-служба облдержадміністрації.

 У Житомирському районі перебуває на обліку 408 переселенців. Ці громадяни в основному проживають у рідних і знайомих. До центру зайнятості звернулося 23 особи, з яких працевлаштовано 12.

 Алла Ковальчук повідомила, що пріоритетним завданням для влади зараз є турбота про безпеку громадян. У районі налічується 54 протирадіаційні укриття, з яких перевірено 24. Особлива увага приділяється патрулюванню вулиць населених пунктів, до чого залучаються і загони самооборони, а також ведеться відеоспостереження.

 У Житомирському районі працюють «гарячі» телефонні лінії, у місцях масового перебування людей розміщені пам’ятки про правила поведінки у надзвичайних ситуаціях, а також у навчальних закладах та на підприємствах проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота.

Житомирський район мобілізація,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі