• Головна
  • На Житомирщині лісівники затримали нелегальних лісорубів
фото
09:07, 3 березня 2015 р.

На Житомирщині лісівники затримали нелегальних лісорубів

фото

Лісова охорона державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство» 27 лютого 2015 року виявила незаконну рубку в лісовому кварталі Ушомирського лісництва.

Зловмисники здійснили незаконну рубку 4-х дерев дуба, загальною масою майже 15 кубічних метрів. Лісівники були вражені зухвальством любителів легкої наживи: діаметри пеньків знищених дерев сягали 60см, 70см, 74см та 77см.

Про це повідомляє  прес-служба Житомирського ОУЛМГ.

На місці злочину був затриманий автомобіль ЗІЛ-131, державним номером АМ3481АМ, на який проводилось навантаження незаконно зрубаної деревини.

Шкода, завдана лісовому господарству, складає 41199 гривень.

Лісівники заявляють, що даний автомобіль у вересні 2013 року вже затримувався лісовою охороною в цьому ж лісництві за скоєнням аналогічного лісопорушення. Матеріали направлялись до Коростенського міськвідділу міліції, однак із незрозумілих причин винні особи до відповідальності не були притягнуті.

Державне підприємство «Коростенське лісомисливське господарство» звернулося до Коростенського міськвідділу міліції з проханням провести розслідування за даним фактом та все ж притягнути винних осіб до відповідальності.

#Житомир #ліс #лісокради
Оголошення
live comments feed...