• Головна
  • Жителі Черняхова провели акцію “Вареники для солдат”
17:02, 5 березня 2015 р.

Жителі Черняхова провели акцію “Вареники для солдат”

Днями у Черняхові було проведено акцію «Вареники для солдат». У добрій справі, ініційованій  місцевими підприємцями Дмитром Іщенком та Лесею Бондарчук, взяли участь старшокласники шкіл Черняхова, волонтери, небайдужі громадяни.

 Всі разом із великою любов’ю і натхненням протягом двох днів готували для захисників України вареники, пельмені, голубці. До акції долучилися підприємці з Черняхівського промислового ринку, які надали фарш, та Черняхівський комбінат хлібопродуктів, який виділив 2 мішки борошна. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

 Всього черняхівці підготували посилку вагою 150 кг, куди окрім вареників із м’ясом, капустою та картоплею, голубців, пирогів із сиром, маком, домашніх ковбас, увійшли печиво, кава, а також сухі борщі від вчителів місцевої школи. Смачний вантаж відправили військовослужбовцям у м. Маріуполь.

 Учасники акції сподіваються, що з любов’ю приготовлені домашні страви та тепло їхніх сердець допоможуть нашим захисникам вистояти та з перемогою повернутися додому. 

#Черняхів #вареники #солдати #пельмені
Оголошення
live comments feed...