
17:13, 5 березня 2015 р.
Завтра на Житомирщині прощатимуться з двома бійцями АТО
У зоні проведення антитерористичної операції героїчно загинули наші земляки, бійці 30-ї окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського, Віктор Козак та Олександр Чернявський. Захищаючи Батьківщину, військовослужбовці віддали свої життя задля порятунку бойових побратимів.
З воїнами попрощалися 5 березня у рідній військовій частині в місті Новограді-Волинському. А завтра, 6 березня, їх проведуть в останню дорогу в різних районах Житомирщини. Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.
Бійці потрапили в зону АТО у складі батальйону радіаційного, хімічного, біологічного захисту 30-ї бригади.
Старший прапорщик Віктор Олександрович Козак народився 27 березня 1973 року. Живим свого героя не дочекалися батьки, брат та донька. Віктора Козака поховають в селі Майстрів Новоград-Волинського району.
Старший сержант Олександр Іванович Чернявський народився 9 квітня 1986 року. Проходив військову службу за контрактом у 30-й бригаді. У загиблого залишилися батьки, дружина та син. Поховають Олександра Чернявського у селі Сколобів Червоноармійського району.
Світла пам’ять героям!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
18 грудня
16:10
16 грудня
12:00
14 грудня
12:50
13 грудня
Оголошення
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня
