• Головна
  • У прокуратурі Житомирської області обговорили стан додержання прав в'язнів
08:40, 6 березня 2015 р.

У прокуратурі Житомирської області обговорили стан додержання прав в'язнів

5 березня, у прокуратурі Житомирської області, під головуванням заступника прокурора області Петра Коваленка відбулася міжвідомча нарада керівників правоохоронних та державних органів.

У нараді взяли участь керівники УМВС України в області, управління ДПтС України в області, департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Житомирської області.

На нараді обговорено стан додержання конституційних прав осіб, які тримаються у слідчому ізоляторі, установах виконання покарань, спецустановах органів внутрішніх справ, на належне медико-санітарне та комунально-побутове забезпечення відповідно до українських та міжнародних норм поводження з особами у місцях несвободи.

За підсумками наради, яка відбулася за участю прокурорів усіх рівнів, керівників установ виконання покарань пенітенціарної служби та органів внутрішніх справ в області, прийнято постанову, у якій передбачено організаційно-практичні заходи, спрямовані на усунення виявлених порушень чинного законодавства.

#Житомир #прокуратура #область #вязні #умови #дотримання #порушення
Оголошення
live comments feed...