
12:20, 13 вересня 2011 р.
В Житомирі з'явиться пам'ятник папі Іоану Павлу ІІ
Пам'ятник Папі Римському Іоану Павлу ІІ встановлять в Житомирі біля собору Святої Софії на вул. Кафедральній.
Освятять памятник 22 листопада. Про це оголосив 12 вересня, архиєпископ Києво-Житомирської дієцезії Петро Мальчук під час зустрічі зі священиками у Зарічанах.
Як повідомляє католицький часопис CREDO, в самому соборі Святої Софії також відбулись зміни. Зокрема архієпископ призначив нового настоятеля собору. Ним став дотеперішній вікарій отець Григорій Рассоленко.
Отець Юзеф Ліпецький, який 7 років був настоятелем кафедрального собору Святої Софії, служитиме тепер у Новограді-Волинському.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:56
31 січня
Оголошення
21:54, 21 січня
98
01:55, 26 січня
24
08:03, Вчора
