• Головна
  • До Житомира знову їдуть грузинські реформатори
зустріч
16:22, 18 березня 2015 р.

До Житомира знову їдуть грузинські реформатори

зустріч

19 березня о 13:00 члени активної громади Житомира зустрінуться з Іло Глонті, грузинським реформатором, членом команди реформаторів М.Саакашвілі та Гіві Чіковані - засновником і генеральним директором компанії «Nx», який має власне телешоу «Nx Speaker» на 6 грузинських каналах і є членом політичної партії ЄНР (Єдиний Національний Рух).

Додаткова інформація

Клуб молодих реформаторів – це організація, що об'єднує молодих людей з усієї України, які поділяють спільні ліберальні цінності (максимальна економічна та політична свобода особистості) та прагнуть брати активну участь у процесах реформування країни за допомогою моніторингу проведення реформ, розробку власних пропозицій нових чи альтернативних шляхів реформування та виявлення проблем, що існують на місцевому, центральному та міжнародному рівні.

Гіві Чіковані

«Я цікавився IT і сучасними системами управління ще з раннього віку. Я вивчав мови програмування самостійно, у віці 14-15 років я відкрив веб-студію, де створював і в подальшому продавав веб-сайти та програми. З того часу я став фінансово незалежним. Студія досі успішно працює. Окрім цього, я намагався передати здобуті знання в цих сферах іншим людям — навчав програмуванню в Ньютонській безкоштовній школі. Я з впевненістю можу сказати, що нове покоління дуже прогресивне, вільно мисляче і працювати з ними — це чудовий стимул»,- розповідає Гіві.

Академічна освіта: навчався в Паризькій школі бізнесу, Кавказькій школі бізнесу, Кавказькій школі бізнесу в Грузії, Інституті Роберта Шумана в Будапешті, школі Конрада Аденауера в Грузії та Німеччині та відвідав сотні тренінгів та семінарів у різноманітних напрямках.

Вік: 22 роки.

Іло Глонті
У 21 рік, став наймолодшим радником Саакашвілі, й саме за його участю Грузія зуміла провести ті реформи, завдяки яким країна значно покращила своє економічне становище й зуміла практично побороти корупцію. Зараз молодий грузинський реформатор перебуває в Україні й консультує наш уряд у питанні необхідних реформ.


Вік: 23роки

Вхід вільний.

Детальна інформація за телефонами:
Тетяна 097 251 05 20
Сергій 097 889 34 35

Нагадаємо, що 12 березня 2015 року наймолодший радник екс-президента Грузії Іло Глонті запросив студентів Житомира в Клуб молодих реформаторів.

#Житомир #радник президента Грузії #Іло Глонті #Гіві Чіковані #реформатори #молоді,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...