• Головна
  • За минулу дому на Житомирщині пройдено вогнем 18 га території
12:23, 28 березня 2015 р.

За минулу дому на Житомирщині пройдено вогнем 18 га території

Суха вітряна погода, що встановилася з приходом весни, негативно впливає на ситуацію з пожежами в області. Упродовж доби, 27 березня, рятувальники ДСНС Житомирщини здійснили 35 виїздів на ліквідацію пожеж та їх наслідків. В основному до займань призводило недотримання громадянами правил пожежної безпеки на присадибних ділянках, під час використання відкритого вогню, спалювання сміття, сухостою на відкритій території, і як наслідок – перекидання вогню на дерев’яні господарські споруди, житлові будинки, запаси грубих кормів тощо. Створюється велика загроза екосистемі, а необачні громадяни отримують травми несумісні з життям.

Так, за минулу добу зареєстровано 19 пожеж у господарських будівлях, ще 2 внаслідок загоряння копиці соломи і дерев’яного паркану та 2 пожежі у приватних житлових будинках в Народицькому та Олевському районах. 12 пожеж сталося через займання сухого трав’яного покриву у Коростишівському, Олевському, Лугинському, Новоград-Волинському, Коростенському, Попільнянському, Житомирському та Малинському районах області. Загалом вогнем пройдено 18 га території.

Тож, зважаючи на пожежонебезпечну ситуацію, керівництво Управління ДСНС України у Житомирській області застерігає населення не використовувати відкритий вогонь у вітряну погоду та дотримуватися правил пожежної безпеки: спалювати сміття безпечніше якнайдалі від будівель та споруд (краще на городі), під пильним наглядом, та мати напоготові первинні засоби пожежогасіння. Не розводити багаття у вітряну погоду, осередки вогнищ необхідно обкопувати невеликим земляним валом, щоб не допустити розповсюдження вогню по сухій траві.

#Житомирщина #суха трава #рятувальники #пожежі
Оголошення
live comments feed...