Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012? Фото

Реконструкція південної трибуни стадіону ДЮСШ уже завершена. Його сектори пофарбовані у кольори бердичівського прапора – жовтий, зелений та блакитний. Поле вартістю 197 тисяч гривень здали ще в минулому році, воно повністю готове, але офіційні змагання через заходи безпеки, поки йде реконструкція стадіону, проводяться на «Шкірянику».
Забудовники з Дніпропетровська пропонували зробити поле вартістю 4-5 мільйонів гривень, але міська влада надала перевагу київським спеціалістам. Фірма, якій довірили поле бердичівського стадіону, займалась розробкою поля Львівського стадіону. Вони зарекомендували себе лише з гарного боку, а обставини склалися так, що фірма стала не підрядником, а інвестором. «Додаткову угоду ще на п’ятдесят тисяч гривень, яку хотіли кияни, ми не могли їм надати через те, що цих коштів просто не було заплановано, тож вони мусили завершити роботу вклавшись у відведений термін і кошти» - розповідає Олександр Підгорчук, директор Бердичівського стадіону ДЮСШ.
В серпні міською радою з бюджету було виділено 20 тисяч гривень на догляд поля, а для того, щоб поле було в ідеальному стані потрібно і добрива, і газонокосилка, і зволоження. Для поливу трави на полі стадіону потрібна більш потужна техніка, а поки ж співробітники стадіону користуються поливальною установкою, яку зварили власноруч, поставили на колеса від автівки і таким чином протягом дня пересуваючи її газоном зрошують поле.
Якщо вже говорити про водопостачання на футбольні поля, то тут пригадується стадіон «Шкіряник», який до недавнього часу залишався без води. Як розповів пан Підгорчук, перед турнірами Л. Копитка та А. Пузача, туди буквально за два тижні провели воду. Також на «Шкірянику» нарешті встановили бойлери та конвектори і облаштували душові, а вже в наступному році туди підвезуть одну поливальну машину з стадіону ДЮСШ.
Якщо ж оцінювати загалом об’єм виконаних робіт на стадіоні ДЮСШ, то можна сказати, що виконана уже більша половина робіт. На даний час розпочато реконструкцію північної трибуни – зараз проводять бетонування, адже самі конструкції з часом трохи роз’їхались через те, що стадіон будували поспіхом. На відміну від реконструйованої південної трибуни, яка має металевий каркас, північна  -  буде повністю бетонуватись. Так, як вона ближче до входу, то на ній планується зробити в’їзди для інвалідних візків.
«Всі роботи вимагають коштів та часу, але напевно сказати чи завершиться будівництво до 2012 року неможливо. Реконструкція залежить від фінансування з міського бюджету (4-та стаття, фонд розвитку), від того, чи зможемо ми в наступному році проплатити ремонт цих трибун. Можна звісно сказати, що реконструкцію буде завершено в наступному році, але є чимало обставин, які не залежать від міської влади - саме вони й пригальмовують будівництво» - зазначає Олександр Підгорчук.

Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012?  Фото, фото-1
Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012?  Фото, фото-2
Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012?  Фото, фото-3
Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012?  Фото, фото-4
Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012?  Фото, фото-5
Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012?  Фото, фото-6
Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012?  Фото, фото-7
Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012?  Фото, фото-8
Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012?  Фото, фото-9
Чи завершиться у Бердичеві реконструкція стадіону ДЮСШ до ЄВРО-2012?  Фото, фото-10
РІО Бердичів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі