Житомир розпочав реалізацію Україно-Нідерландського проекту «Молоді та енергоощадливі» (ФОТО)

23 вересня 2011 року в Житомирському обласному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги відбулась презентація пілотного Україно-Голландського проекту «Молоді та енергоощадливі».

Серед учасників та запрошених на захід – Житомирський міський голова Володимир Дебой, заступник голови облдержадміністрації Куницький Віктор Генріхович, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження в Україні Микола Пашкевич, Надзвичайний та Повноважний Посол Нідерландів в Україні Пітер Ян Волтерс.

У Житомирі проект реалізовуватиметься за ініціативи та підтримки міського голови Володимира Дебоя у рамках впровадження комунікаційної стратегії підвищення рівня енергоефективності в Україні для цільової групи.

Проект підтриманий Нідерландським енергетичним агентством, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження в Україні. Мета проекту – навчання дітей ощадливому користуванню енергоресурсами та впливу їх на батьків, громадськість міста у вирішенні проблеми енергоощадливості. Презентація проекту передбачає і виступи шкільних агітбригад та презентацію мультиплікаційного серіалу «Ведмедик Бу».

В рамках підготовки проекту управлінням освіти Житомирської міської ради розроблені флаєри, сіті-лайти, футболки, підготовлено презентацію досвіду педагогічних колективів ЖЕЛ № 24, ЗОШ № 30 з впровадження в освітній процес енергозберігаючих технологій.

Житомир розпочав реалізацію Україно-Нідерландського проекту «Молоді та енергоощадливі»  (ФОТО), фото-1
Житомир розпочав реалізацію Україно-Нідерландського проекту «Молоді та енергоощадливі»  (ФОТО), фото-2
Житомир розпочав реалізацію Україно-Нідерландського проекту «Молоді та енергоощадливі»  (ФОТО), фото-3
Житомир розпочав реалізацію Україно-Нідерландського проекту «Молоді та енергоощадливі»  (ФОТО), фото-4
Житомир розпочав реалізацію Україно-Нідерландського проекту «Молоді та енергоощадливі»  (ФОТО), фото-5
Рупор Житомира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі