Як Олевськ відзначив День партизанської слави

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.
22 вересня на майдані Соборному відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня партизанської слави. На мітингу були присутні М.А. Харченко, голова районної ради, М.О. Ніколусь, голова обласної організації ТСОУ, А.В. Повар, міський голова, заступники голови райдержадміністарції  О.С. Ковальчук та О.А. Трохоненко, С.О. Павлюк, керівник апарату райдержадміністраці, В.Г. Венгловський, Олевський районний комісар та учні шкіл району.
Від керівництва району та гостей прозвучали вітання на честь партизанів за їх міжність і відвагу у роки війни та були покладенні квіти до пам`ятника загиблим.
Після урочистої частни, стартувала військово-патріотична гра "Зірниця", яка проходила по вул. набережна. У грі взяли участь учнів шкіл району, які показали свої уміння та навики із стрільби, орієнтуванні на місцевості та стройової підготовки. Найкращим, за результатами, став загін ЗОШ № 3, який у подарунок отримав пневматичну гвинтівку.
23 вересня також на майдані Соборному була проведена акція "Стежками пам`яті", присвячена 70-річчю початку партизанського руху та Дню партизанської слави.
Організаторами цієї акції стали: Всеукраїнська громадська організація "Громадський рух "За майбутнє"", Олевська района державна адміністрація, районний комітет ТСОУ. В акції прийняли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва, сел. Першотравневе Баранівського району, ветерани війни та праці, керівництво району та міста.
Метою акції "Стежками пам`яті" є виховання в молоді почуття патріотизму, любові до історії своєї Батьківщини, пошани до представників старшого покоління, ветеранів війни та праці. Знайомство з меморіальним комплексом Копищенської трагедії та з умовами служби прикордонників.
Після мітингу в Олевську урочисті заходи перенеслись до с. Копище, де відубувся мітинг-реквієм до Дня партизанської слави та 70-річчя початку партизанського руху. На цьому мітингу виступили перший заступник голови Житомирської обласної ради В.Ю. Арешонков, М.А. Харченко, голова районної ради, координатор проекту ВГО "Громадський рух "За майбутнє" М.М. Хоречко, голова районної ради ветеранів Н.Т. Ничипорук, заступник голови районної ради ветеранів А.І. Тимощук, міський голова А.В. Повар та партизан-підпільник Н.Я. Шукалова.


Як Олевськ відзначив День партизанської слави, фото-1
Як Олевськ відзначив День партизанської слави, фото-2
Як Олевськ відзначив День партизанської слави, фото-3
Як Олевськ відзначив День партизанської слави, фото-4
Як Олевськ відзначив День партизанської слави, фото-5
Як Олевськ відзначив День партизанської слави, фото-6
Як Олевськ відзначив День партизанської слави, фото-7
Як Олевськ відзначив День партизанської слави, фото-8
Як Олевськ відзначив День партизанської слави, фото-9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі