• Головна
  • У Житомирі обговорили підготовку дитячих оздоровчих закладів області до літнього сезону
засідання
12:58, 28 квітня 2015 р.

У Житомирі обговорили підготовку дитячих оздоровчих закладів області до літнього сезону

засідання

27 квітня відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, яке провів заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк. На засіданні обговорили питання підготовки дитячих оздоровчих закладів області до оздоровчого сезону 2015 року.

 Олександр Антонюк ознайомив членів штабу, а також керівників дитячих таборів із перспективами оздоровчого сезону 2015 року. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

 Цього року путівки не будуть купуватися за рахунок Фонду соціального страхування через відсутність коштів, також відсутні кошти на санаторно-курортне лікування дітей-чорнобильців (окрім дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана із аварією на ЧАЕС). Отже, придбання путівок буде здійснюватися виключно за бюджетні кошти.

 Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації надані пропозиції на ім’я керівника області зобов’язати райдержадміністрації передбачити кошти на придбання путівок у стаціонарних таборах і винести це питання на розгляд колегії облдержадміністрації у травні.

 Сесією обласної ради, що відбулася 19 березня, було додатково виділено 3 млн. грн. на оздоровлення дітей.

 З 11 пільгових категорій дітей в зв’язку з обмеженням коштів в першу чергу за кошти обласного бюджету путівки надаватимуться дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям учасників АТО і переселенців. За відсутності бажаючих путівки надаватимуться іншим пільговим категоріям – дітям працівників АПК, творчо обдарованим тощо.

 Потрібно економічно спонукати органи влади до виділення коштів на оздоровлення. За погодженням голови облдержадміністрації путівки за кошти обласного бюджету розподілятимуться районам та містам пропорційно до кількості коштів, виділених у районному бюджеті чи в бюджетах сільських рад на території району. Якщо певний район не запланував коштів на придбання путівок, такому району путівки за кошти обласного бюджету не надаватимуться.

 Керівники таборів прозвітували про підготовчу роботу до відкриття закладів до оздоровчого сезону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #діти #оздоровчий сезон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...