![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
фото
12:07, 1 травня 2015 р.
Велодень у Житомирі: дорослі, молодь та діти приєднались до Велопробігу «Пам’ять»
фото
Сьогодні, 1 травня у Житомирі відбулась спортивно-патріотична акція «Велопробіг «Пам’ять» з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
Розпочався захід велопробігом близько 10.00 з майдану Соборного.
Близько 200 велосипедистів різного віку вирішили приєднатись до велопробігу. До акції приєдналися діти, дорослі, ветерани велоспорту Житомирщини і представники влади.
16-річна триатлоністка Чемпіонка України Божена Завадська розповіла, що не уявляє свого життя без велосипеда, а подібні допомагають підтримувати організм в тонусі, об’єднують людей та сприяють розвитку велоспорту на Житомирщині.
Учасники велопробігу «Пам’ять» вирушили з майдану Соборного до площі Перемоги, де поклали квіти до пам’ятного знаку, далі вшанували Героїв Небесної Сотні біля стели на майдані С.П. Корольова, звідки поїхали до монументу Слави, а потім через Богунію попрямували до Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, де відвідали музей і повернулися на майдан Соборний.
Цікаво й весело провели час і ті, хто не долучився до велопробігу. Діти й молодь взяли участь у руханці – патріотичному флешмобі «Живий прапор України». Окрім цього, всі бажаючі отримали нагоду засвоїти техніки велосипедної їзди від професійних тренерів та спортсменів.
Більше фото можна перешлянути у ФОТОЗВІТІ 0412.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
16:48, 24 липня
18:55, 18 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...