1/4 фіналу
13:52, 5 травня 2015 р.

На Житомирщині тривають матчі Кубку з футболу пам’яті героїв Небесної сотні

1/4 фіналу

СК «Коростень» вдома сенсаційно поступається «Залізничнику», «Авангард» розбирається з «Баранівкою» – результати перших чвертьфінальних матчів Кубку Житомирської області пам’яті героїв Небесної сотні.

Перші чвертьфінальні матчі Кубку Житомирської області відбулися у суботу, 2 травня. Малинський «Залізничник», який на своєму шляху в Кубку зустрічається лише з чемпіонами різних рангів, у першому чвертьфіналі на виїзді обіграв СК «Коростень» з рахунком 3:2. «Локомотив» на виїзді досяг прийнятного для себе результату, розігравши нічию з олевським «Штурмом» – 1:1.

Інші суботні матчі Кубку закінчились з однаковим рахунком 2:0: в першому матчі 1/8 андрушівська «Фортуна» обіграла «Бердичів», а «Авангард» вдома здобув перемогу над «Баранівкою».

Чвертьфінальні матчі-відповіді відбудуться найближчої суботи, 9 травня. Початок усіх матчів о 16:00.

Результати перших матчів 1/4 Кубку Житомирської області пам’яті героїв Небесної сотні:

СК «Коростень» – ФК «Залізничник» 2:3 (0:2)