У Житомирі відбулися Дні чеченської культури в області

13 травня у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича у рамках відзначення Дня Європи відбулися Дні чеченської культури на Житомирщині.

Ціль і завдання діаспори, як громадської організації,  показати культуру цього кавказького народу. Її діяльність спрямована  на подолання негативного іміджу  в Україні. Про це передає прес-служба облдержадміністрації.

 «Ми звикли отримувати інформацію із ЗМІ, а вона інколи спотворюється  інформаційним простором і тоді складається негативний стереотип чеченця. Сьогодні була представлена  культура та їх менталітет такими, які вони є насправді. Орієнтовно в Україні 6 тис. моїх земляків" -  сказав у своєму виступі голова правління Всеукраїнської  громадської організації  Садаєв Салман Аюбович. «Для нас головна мета – об’єднати, згуртувати чеченців, для того, щоб вони відчували себе повноправними членами українського суспільства, мали  змогу захистити свої права. У нас великі плани на майбутнє, попереду багато роботи, ми на початку шляху».

 Дні чеченської культури, які проводяться в Україні, дуже важливі для зміцнення міжнаціональних контактів і дружніх відносин між представниками цього народу з іншими національностями, які проживають в Україні. А контакти з органами державної влади демонструють відкритість цього маленького за чисельністю, але великого за духом народу в українському суспільстві.

У Житомирі відбулися Дні чеченської культури в області (фото) - фото 1 У Житомирі відбулися Дні чеченської культури в області (фото) - фото 1 У Житомирі відбулися Дні чеченської культури в області (фото) - фото 1 У Житомирі відбулися Дні чеченської культури в області (фото) - фото 1
Житомир бібліотека Ольжича чеченська ккультура,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі