![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
11:18, 15 травня 2015 р.
24 травня стартує чемпіонат Житомирщини серед дівочих команд
Участь у Чемпіонаті Житомирської області візьмуть 8 команд з Житомирського, Любарського, Червоноармійського районів, з с. Селянщина та з Коростишева, Бердичева, Овруча і Романова.
Участь у Чемпіонаті візьмуть дівчата 1995-2000 рр. нар. Обов’язковою умовою участі команд у Чемпіонаті Житомирської області є одночасне перебування на полі не більше 4 дівчат 1995-1998 рр. нар. Також відповідно до положення, до участі у змаганнях не допускаються гравці, які виступають за команди Першої та Вищої ліг Чемпіонату України з футболу. Участь таких гравців у Чемпіонаті Житомирської області дозволяється лише за умови відкріплення від вищезгаданих команд та футбольних клубів.
Всього у рамках Чемпіонату буде зіграно 3 тури та матчі плей-оф. Матчі першого туру відбудуться у Любарі, куди з’їдуться команди з Бердичева, Романова й Житомирського району, та у с. Селянщина Черняхівського району, де господарі позмагаються з командами Овруча, Коростишева та Червоноармійського району.
Матчі другого, третього турів та матчі плей-оф відбудуться у Житомирі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...