![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
15:32, 20 травня 2015 р.
У Житомирі волонтери та рятувальники передали гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям
З моменту приїзду на Житомирщину перших вимушених переселенців рятувальники Управління ДСНС в області постійно турбуються про співвітчизників, що опинилися у складній життєвій ситуації. Влаштовують їм дозвілля, допомагають з документами. проводять збір різноманітної гуманітарної допомоги: продуктів харчування, одягу, взуття, засобів особистої гігієни тощо.
Так, 19 травня рятувальники завітали до Житомирської міської організації Товариства Червоного Хреста, але не з пустими руками. За декілька днів до цього в обласному Управління ДСНС був оголошений черговий збір речей для потреб вимушених переселенців. До заходу долучились не лише рятувальники та їх родини, а і волонтер та громадський діяч Полякова Анна-Луїза. Спільними зусиллями ними були зібрано близько 15-ти мішків з одягом та дві великі коробки із взуттям. Усю допомогу рятувальники передали до міської організації Червоного хреста для подальшого розповсюдження серед вимушених переселенців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
16:48, 24 липня
18:55, 18 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...