• Головна
  • У Житомирі відкрилась фотовиставка В’ячеслава Майбороди «Мандри у вічних пошуках істини»
презентація
16:30, 20 травня 2015 р.

У Житомирі відкрилась фотовиставка В’ячеслава Майбороди «Мандри у вічних пошуках істини»

презентація

19 травня у вестибюлі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича відбулося відкриття персональної фотовиставки В’ячеслава Майбороди, під назвою «Мандри у вічних пошуках істини».

Організатором виставки є сам В’ячеслав Майборода - один із найвідоміших фотохудожників і кіномайстрів Житомирщини. На його рахунку чимало яскравих фільмів, присвячених відомим людям, уродженцям землі житомирської, науково-популярних фільмів про Україну і світ, а також не одна фотовиставка.

«Мандри у вічних пошуках істини» є мозаїкою із різних подорожей за період з 2006 по 2015 роки та налічує близько 80 світлин екзотичних краєвидів та портретів. Серед представлених робіт – 9 широкоформатних панорам.

- На цій виставці представлені фото- та відео- ролики, зняті майже по всьому світу: Америка, Індокитай, Індія, Шрі-Ланка, Непал, Італія, Швейцарія, Франція та ще багато інших країн, в яких я побував. Загалом таких виставок в нашому місті відбулось понад 10, які проходять щорічно, - розповів автор виставки.

Відвідувачі мали можливість оцінити та на власні очі побачити ексклюзивні фото та унікальні відеофільми представлені автором.

Виставка триватиме у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича ще 15 днів. Тож відвідувачі матимуть змогу поринути в «Мандри у вічних пошуках істини».

#Житомир #Майборода #фотовиствка #мандри #екзотика #фото
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...