Квест «Житомир науковий» об'єднав студентів університетів міста

20 травня в ЖДУ ім. І.Франка стартував квест "Житомир науковий". У заході взяли участь команди ЖДУ ім. І.Франка, ЖДТУ та ЖНАЕУ.

Ініціатор квесту - Студентське Наукове Товариство ННІ філології та журналістики ЖДУ ім. І.Франка. Представники СНТ працюють в ініціативних групах та беруть участь в олімпіадах, конкурсах та інших змаганнях.

Квест "Житомир науковий" був запланованим - учасники заздалегідь заповнили анкети.
Отримавши завдання, енергійні учасники, повні драйву, поспішили виконувати. Спочатку команди рушили до пам'ятника Т.Г.Шевченка. Там вони продекламували одну з його поезій. Наступний пункт маршруту - площа Корольова. Завдання полягало в тому, щоб розіграти сценку польоту космічної ракети. Розігравши сценку, учасники повернулися в університет виконувати наступне завдання.

Згодом студенти рушили до Житомирської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. О. Ольжича, де показали свою обізнаність.

Останній пункт маршруту - Житомирський обласний краєзнавчий музей. Енергійні учасники отримали останнє завдання - пошук п'яти старовинних предметів побуту.

Після виконання кожного завдання команди робили селфі - це можливість отримати додаткові бали.

У запеклому квесті "Житомир науковий" звання переможця отримала команда ЖНАЕУ.

Одна з учасниць квесту Ольга Ткачук поділилась вражненнями:

"Це надзвичайно цікавий квест, був азарт, ні на одну мить не пожалкувала про свою участь. У таку спекотну погоду було трохи складно, однак бажання перемогти нас не зупинило".

Так чи інакше запальні учасники квесту показали свої знання та вміння й отримали корисний досвід.

Житомир Житомир науковий квест,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі