• Головна
  • Проведено засідання Громадської ради при ДПІ у м.Житомирі
15:07, 21 жовтня 2011 р.

Проведено засідання Громадської ради при ДПІ у м.Житомирі

12 жовтня 2011 року в державній податковій інспекції у м.Житомирі відбулося чергове засідання Громадської ради.
Громадська рада є постійним дорадчим органом державної податкової служби на регіональному рівні, головним завданням якого є налагодження партнерських взаємовідносин між платниками податків та органом державної податкової служби, забезпечення гласності в роботі органу податкової служби.
На засіданні були розглянуті питання щодо оновлення складу Громадської ради при ДПІ у м. Житомирі, обрання голови та його заступника, підсумки роботи інспекції за 9 місяців 2011 року, легалізації доходів громадян, погашення заборгованості із заробітної плати, подання податкової звітності в електронному вигляді.
Відкрив засідання Громадської ради начальник ДПІ у м.Житомирі Гірук Володимир Віталійович, який підкресив що суттєвим важелем забезпечення зворотнього зв’язку суб’єктів господарювання з органами державної податкової служби є активна співпраця податківців з громадськими організаціями. Начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м.Житомирі Бриксіна Тетяна Борисівна повідомила присутніх про проведення протягом жовтня цього року спільного анкетування державною податковою службою України та Асоціацією платників податків з метою дослідження громадської думки щодо системи оподаткування та діяльності органів державної податкової служби України .
Володимир Віталійович проінформував оновлений склад Громадської ради про підсумки роботи інспекції за 9 місяців 2011 року, звернувши увагу присутніх, що у 2011 році з моменту провадження Податкового кодексу України, спостерігаються позитивні тенденції щодо виконання щомісячних прогнозних показників до загального фонду Державного і місцевого бюджету. Так, за 9 місяців поточного року до Державного бюджету зібрано 459,8 млн.грн., що на 107,8 млн.грн., більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. До місцевої казни надійшло 360,0 млн.грн., та відповідно збільшення становить - 31,7 млн.грн.. Добровільна сплата податків і платежів до Державного бюджету становить 92,3%. Стабільне виконання завдань, що стоять перед податковою службою забезпечено завдяки комплексу заходів, спрямованих на детінізацію економіки, припинення фактів здійснення незаконної господарської діяльності та ухилення від оподаткування. Особливу увагу податківці надають роботі зі збитковими підприємствами, підприємствами - „мінімізаторами”, „сплячими” (звітність з прочерками) платниками, що декларують валові витрати на рівні валових доходів, податковий кредит на рівні зобов’язань тощо.
Новообраний голова Громадської ради при ДПІ у м.Житомирі Зубрицька Наталія Василівна - заступник голови Ради територіального відділення Асоціації платників податків у Житомирській області, запропоновув членам ради надати свої пропозиції щодо плану роботи Громадської ради на 2012 рік та з цією метою провести наступне засідання через місяц.

Склад Громадської ради при ДПІ у м. Житомирі

Керівний склад Громадської ради
1. Зубрицька Наталія Василівна, голова Громадської ради при ДПІ у м.Житомирі, заступник голови Ради територіального відділення Асоціації платників податків у Житомирській області.
2. Прокопчук Валерій Вікторович, заступник голови Громадської ради при ДПІ у м.Житомирі, представник Житомирської обласної організації « Рада молодих підприємців України».
Секретар Громадської ради при ДПІ у м. Житомирі
3. Бриксіна Тетяна Борисівна , начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м.Житомирі .
Члени Громадської ради
4.Гірук Володимир Віталійович , начальник ДПІ у м. Житомирі
5. Дубицький Максим Вікторович, перший заступник начальника
ДПІ у м. Житомирі
6.Сичевський Олександр Антонович, головний редактор газети “Меркурій”
7. Савенко Микола Миколайович, директор ТОВ “ Віндзор”
8.Михайлов Андрій Георгійович, президент Житомирської торгово-
промислової палати
9. Данюк Тетяна Олександрівна, заступник начальника управління головний бухгалтер державного казначейства
10. Галліна Людмила Михайлівна, секретар ради Громадської організації «Спільна справа»
11.Шафранський Віктор Володимирович, голова правління обласної громадської організації «Асоціації пенсіонерів, інвалідів Житомирщини»
12.Макшаєва Наталія Володимирівна, начальник Пенсійного фонду України в Корольовському районі м.Житомира
13. Вишневський Ігор Анатолійович, директор Товариства з обмеженою відповідальністю « ДКП «Фармацевтична фабрика»
14. Моргуліс Ігор Семенович, директор ТОВ « Олді - Житомир»
15. Лясковська Оксана Олександрівна, директор ТОВ з іноземними інвестиціями «Ферпласт - Україна»

Відділ масово-роз'яснювальної роботи
та звернень громадян ДПІ у м. Житомирі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?
ГАЗОПОСТАЧАННЯ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Викрито потужну нарколабораторію, яку обладнали у сільській хаті Житомирського району
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...