• Головна
  • У Бердичівських артилеристів проходить підсумкова перевірка бойової готовності
12:35, 26 жовтня 2011 р.

У Бердичівських артилеристів проходить підсумкова перевірка бойової готовності

Весь особовий склад 26 Бердичівської артилерійської бригади бере участь у підсумковій перевірці бойової підготовки частини. Впродовж тижня в бригаді будуть перевірятися усі: офіцери, прапорщики та солдати. Перш за все, буде дана оцінка роботі штабу частини. На плацу командир бригади Андрій Маліновський особисто перевірив зовнішній вигляд офіцерського складу, адже військові завжди мають виглядати бездоганно, і солдати повинні брати приклад зі своїх командирів.

Андрій Маліновський, командир 26 Бердичівської артилерійської бригади: «Під час підсумкової перевірки буде приділена увага здачі основних предметів навчання з командирської підготовки і підготовки підрозділів. Будуть здаватись контрольні заняття зі стройової підготовки, спеціальної і технічної підготовки. Офіцери-артилеристи на малому артилерійському полігоні будуть виконувати вогневі завдання. Також приділятиметься увага фізичній підготовці, бо цей рік начальник генштабу визначив роком фізичної підготовки і спорту.»

Після урочистого маршу, підрозділи розділилися: одні здавали нормативи з фізичної підготовки, інші — з володіння зброєю тощо. З першого дня перевірки важко визначити боєготовність особового складу, каже Андрій Маліновський, але він стверджує: і офіцери, і прапорщики, і солдати готувалися до підсумкового огляду.

Ще одним заходом підготовки до нового навчального року є перехід техніки з літнього на зимовий період експлуатації. Начальник артилерії 8-го армійського корпусу Валерій Марцеха особисто приїздив до бригади, щоб перевірити боєздатність техніки.

Валерій Марцеха, начальник артилерії 8 армійського корпусу: «На даний момент багато одиниць техніки (самохідні системи, системи командно-штабних машин, машин, які обслуговуються) потребує переводу на зимовий період експлуатації. Для того, щоб бригада могла своєчасно виконувати завдання під час зимового періоду. В перехід техніки входить: заміна мастил вузлів і агрегатів, перевірка апаратури.»

І хоч техніка бригади зовсім нещодавно брала участь у військових навчаннях “Адекватне реагування 2011”, вона готова до нової експлуатації. Такого висновку після перевірки дійшов Валерій Марцеха.

Валерій Марцеха, начальник артилерії 8 армійського корпусу: «Стан — нормальний. В кращій Бердичівські артбригаді не може бути поганого стану.»

У Бердичівських артилеристів проходить підсумкова перевірка бойової готовності, фото-1
У Бердичівських артилеристів проходить підсумкова перевірка бойової готовності, фото-2
У Бердичівських артилеристів проходить підсумкова перевірка бойової готовності, фото-3
У Бердичівських артилеристів проходить підсумкова перевірка бойової готовності, фото-4
У Бердичівських артилеристів проходить підсумкова перевірка бойової готовності, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
Загинув у боях за Україну на Донеччині: на Житомирщині прикордонники провели в останню путь побратима, — ФОТО
ГЕРОЙ
Житомирщина: у територіальному управлінні Служби судової охорони оголошено конкурс на зайняття вакантних посад
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
«Мамо, я так хочу ходити. Хоч би одна нога запрацювала – я б тоді на милицях стрибав», – історія пораненого бійця з Житомирщини
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
Житомир прощається: Герой Олександр Мороз повернувся на щиті
ГЕРОЙ
Оголошення
live comments feed...