• Головна
  • В облдержадміністрації обговорювали проекти програми економічного і соціального розвитку області у 2012 році
09:00, 27 жовтня 2011 р.

В облдержадміністрації обговорювали проекти програми економічного і соціального розвитку області у 2012 році

26 жовтня в облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з розгляду проектів програми економічного і соціального розвитку області на 2012 рік та комплексної програми регіонального розвитку області на 2012-2015 роки, яке провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко.
Відкриваючи засідання, він зазначив, що робочу групу було створено розпорядженням голови облдержадміністрації Сергія Рижука. До її складу увійшли начальники управлінь облдержадміністрації, інших обласних управлінь та відомств. Віктор Балюрко повідомив, що основними пріоритетними напрямами економічного і соціального розвитку області, що визначені у проектах, є розвиток і модернізація індустріального та агропромислового виробництва, забезпечення продовольчої безпеки, розвиток транзитно-транспортного потенціалу, розбудова муніципальної інфраструктури, підвищення доступності і якості послуг з освіти та охорони здоров’я, створення середовища, комфортного для проживання населення, впровадження енергозберігаючих технологій та підвищення енергоефективності.
Через фінансову кризу в області було втрачено економічний потенціал. Але завдяки наполегливій роботі людей, органів влади, наголосив заступник голови облдержадміністрації, у сфері економічного розвитку області спостерігаються позитивні тенденції. За 2011 рік очікується ріст валового регіонального продукту області на 4%, збільшення заробітної плати на 11%.
Заступник начальника головного управління економіки Володимир Макаренко презентував проекти програми економічного і соціального розвитку області на 2012 рік та комплексної програми регіонального розвитку області на 2012-2015 роки. Він зазначив, що з метою залучення громадськості до обговорення цих програм вони розміщені на головних сторінках офіційних веб-сайтів: облдержадміністрації у розділі «Інформація», «Комітет економічних реформ Житомирської області», «Громадське обговорення» та головного управління економіки облдержадміністрації в розділі «Обговорюємо проекти програм». За словами Володимира Макаренка, головною складовою формування результатів проектів були тенденції розвитку регіону у 2010 та 2011 роках, планові та прогнозні показники розвитку держави та області у 2011-2012 роках, а також забезпечення завдань реалізації другого етапу стратегії розвитку області на період до 2015 року.
У процесі узгодження проектів, за словами виступаючого, від співрозробників надійшла 251 пропозиція до проекту програми на 2012 рік та 21 пропозиція до проекту комплексної програми на 2012-2015 роки, які були враховані.
Реалізація цих програм сприятиме виконанню в області завдань Президента України Віктора Януковича щодо модернізації економіки та проведення структурних реформ, визначених у його передвиборній Програмі «Україна - для людей», Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», щорічному Посланні до Верховної Ради України «Модернізація України – наш стратегічний вибір», а також завдань, визначених у стратегії розвитку Житомирської області на період до 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Рудий кіт Міккі із Житомира потрапив до Книги рекордів України, — ФОТО
РЕКОРД УКРАЇНИ
За збут психотропів та наркотичних засобів чоловіку на Житомирщині «світить» до 12 років позбавлення волі
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...