• Головна
  • Держсанепідслужба Житомирської області забракувала пляж у Новограді-Волинському
Моніторинг
15:28, 6 липня 2015 р.

Держсанепідслужба Житомирської області забракувала пляж у Новограді-Волинському

Моніторинг

На контролі Держсанепідслужби Житомирської області знаходиться 4 пляжі організованого купання населення. З них у поточному році за погодженням з територіальними підрозділами Держсанепідслужби функціонує 3 – «Дитячий» і «Дорослий» пляжі у м. Житомирі, а також міський пляж у м. Коростені.

Через невідповідність якості води вимогам санітарних норм не погоджено санітарний паспорт на міський пляж м. Новоград-Волинський, - йдеться на сайті Держсанепідслужби Житомирської області .

За результатами моніторингових лабораторних досліджень, проведених Новоград-Волинським міжрайонним відділом лабораторних досліджень, встановлено невідповідність якості води міського пляжу вимогам санітарних норм за мікробіологічними показниками. З метою недопущення ускладнення епідемічної ситуації залишається в дії Постанова Головного державного санітарного лікаря м. Новоград-Волинський №1 від 18.05.2013 р. про заборону купання в р. Случ в районі міського пляжу.

Якість річкової води в зоні пляжів м. Житомир та Коростень відповідає вимогам СанПиН № 4630-88 «Санитарные правила и нормы «Охрана поверхностных вод от загрязнения». Купання в цих місцях цілком безпечне з епідеміологічної точки зору при дотриманні правил поведінки особами, що відпочивають.

Варто пам’ятати про потенційну небезпеку водних об’єктів як фактора передачі багатьох інфекційних захворювань, таких як вірусний гепатит А, ентеровірусні інфекції, холера та інші. Тому необхідно уникати потрапляння води водойм в рот під час купання, не використовувати річкову воду для миття овочів та фруктів, після купання у водоймах обов’язково приймати душ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #пляж #Держсанепідслужба Житомирської області
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...