Сайт повинен приносити прибуток - і це аксіома, яка не підлягає обговоренню. 100% власників сайтів у мережі інтернет створюють їх з надією на те, що в найближчому майбутньому зможуть щось заробити. А ще 1% роблять ресурси для себе, для душі і морального задоволення. Чому я так впевнений, що бажають заробити на сайті 99%? Відповідь проста - сам вже не перший рік працюю в сфері інтернет маркетингу і заробітку, знаю сотні веб майстрів, спілкувався з тисячами власників сайтів, і розумію про що буду говорити.

В даний час, хороший сайт може забезпечити Вас відмінним пасивним заробітком на довгі роки. Сьогодні ми з Вами поговоримо про монетизацію. Я на особистому досвіді розповім як монетизувати сайт, що потрібно зробити для того, щоб збільшити заробіток, як створювати сайти, які будуть максимально довго приносити прибуток. Для заробітку на сайті, потрібно розпочати проект з його створення. Тому впершу чергу подумайте про що буде сайт. Створення сайтів луцьк може обійтись в 2-4 тисячі гривень, тому краще продумати концепцію майбутьного інетрнет-ресурсу заздалегідь. Для цього рекомендуємо відразу мати бюджет на його просування та розкрутку.

Отже, якщо ви читаєте цю статтю, значить сайт вже є, і виникло питання: «Як його монетизувати». Способів заробітку на сайті величезна кількість, але сьогодні поговоримо про те, в чому я сам впевнений на 100%, і що приносить прибуток мені, і багатьом моїм знайомим. В першу чергу, це:

  • Продаж посилань через різні біржі
  • Прямі рекламодавці
  • Рекламні мережі Яндекса і Гугла
  • Партнерські програми
  • Замовні статті

Коли мова заходить про монетизацію сайту, то більша частина вебмайстрів відразу ж згадує про біржі посилань. Не так давно ми написали статтю, в якій розповіли про кращі біржі вічних посилань. Радимо Вам прочитати її, адже далі ми будемо використовувати терміни, докладно про які розповідали раніше.

Вся видача пошукових систем побудована на обліку сайтів, що посилаються, тому в мережі так поширена продаж посилань. Хоч Яндекс і Гугл заявляють, що нівелюють вплив і роль зворотних посилань, що істотними стають інші фактори ранжирування, але, як показує практика, посилання як грали так і грають ключову роль. Тепер тільки доводиться вибирати якісні ресурси для розміщення, щоб ефект був максимально позитивним. Звісно, розробка сайтів луцьк і мала на меті торгувати силками та статтями, проте все має міру і пошукові системи це також розуміють.

Як ви розумієте, для того, щоб монетизація сайту проходила успішно, ви повинні мати якісний ресурс. У мережі такі сайти називають СДЛ (сайт для людей). Гарний дизайн, зрозуміла структура, хороші показники відвідування (хоч би від 200 осіб на день), достатня кількість сторінок у пошуку Яндекса і Гугла, вік від 1 року. Саме такі сайти мають всі шанси на хороший заробіток в біржах вічних посилань.

Монетизація сайту, за коштами продажу посилань, пов'язана з ризиком потрапити під фільтр Яндекса і Гугла. Але якщо все робити правильно, то можна роками торгувати і спокійно себе почувати. Для цього потрібно:

У першу чергу, не торгуйте з молодого сайту, вік якого менше року, і має в індексі не більше 600 сторінок. Звичайно, це моє особисте спостереження, але саме такі сайти мають менше ризиків потрапити під різні фільтри.

Також пишіть під кожну продану посилання унікальні і тематичний текст. Якщо приходить завдання розмістити посилання з анкором «продаж вугілля», то не варто пхати її в новина про ляльок барбі. Заплатіть копірайтер, або зробіть самі тематичний матеріал. Це буде природно в «очах» пошукових систем, і Вас не запідозрять у продажу посилань.

Відхиляйте завдання з посиланнями на сумнівні сайти - казино, еротика, сайти містять віруси і т.д. Краще не заробити пару доларів, але мати хорошу репутацію.

Завжди дотримуйтесь баланс статей з вихідним посиланням і без. Як на мене, то на сайті має бути не більше 50% матеріалів з продажними посиланнями.

  • Пишіть унікальний контент
  • Використовуйте картинки в тексті, відео, заголовки і розмітку.
  • Робіть все максимально природно.

Продаж посилань залишиться актуальним способом монетизації ще довгий час, тому, можете сміливо монетизувати свій сайт таким чином. Тільки не забувайте, що сайт, в першу чергу, робиться для подачі інформації людям, а не для продажу. Вмійте акуратно поєднувати заробіток і розвиток ресурсу. Тоді будете збирати вершки довгий час.