• Головна
  • Житомирські художники запросили податківців на семінар
09:43, 4 листопада 2011 р.

Житомирські художники запросили податківців на семінар

Наприкінці жовтня житомирські податківці радо прийняли запрошення голови Житомирської обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців Інни Величко - взяти участь у науково-практичному семінарі на тему «Можливості ведення успішної підприємницької діяльності в різних галузях образотворчого мистецтва», організованому для людей, що займаються народними промислами, різними видами образотворчого мистецтва, фотографією, відеозйомкою та бажають стати підприємцями у цій галузі.
Податківці проконсультували учасників семінару з питань особливостей ведення та оподаткування малого підприємництва в галузі культури, надали роз’яснення щодо податкових соціальних пільг по податку на доходи фізичних осіб. Не оминули і питання декларування доходів громадян. Ознайомили з основними аспектами Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Крім податківців, участь у семінарі взяли відомі митці м.Житомира, які провели практичні заняття по секціях для фото-художників та майстрів народно-декоративного мистецтва.
Слід зазначити, що проведення семінару є одним із заходів комплексної програми підтримки малого підприємництва у Житомирській області на 2011-2012 роки та проекту «Розвиток малого підприємництва в галузі культури та туризму».Житомирські художники запросили податківців на семінар, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...