• Головна
  • У Житомирі презентують проект «Ззовні -Темрява,Всередині -...»
Проект
14:21, 23 липня 2015 р.

У Житомирі презентують проект «Ззовні -Темрява,Всередині -...»

Проект

25 липня в приміщенні Житомирського академічного обласного театру ляльок відбудеться унікальний перфоманс "Ззовні -ТемрявА, Всередині -...", що піднімає проблеми соціалізації та комфортного життя людей з інклюзивністю (люди з інвалідністю, онкохворі...) у кожному куточку України.

Творче об’єднання «Insight Into Life Without Sight», до якого входить: громадська організація «Youkraine. org», молодіжна спільнота Open UP, спільнота «Бачу! Можу! Допоможу!» та Благодійни Фонд «Разом До Майбутнього», готують мистецький проект "Ззовні -ТемрявА, Всередині -..." Мистецький проект базується на оповіданні сучасного французького письменника та драматурга Еріка-Емануеля Шмітта «Оскар і рожева пані».

Проект піднімає проблеми соціалізації людей з інклюзивністю (люди з інвалідністю, онкохворі...) в Україні.

Фундaмeнтaльним псиxoлoгiчним фaктoм цього є ширoкe пoширeння в нaшoму суспільстві та у XXI ст. зокрема, вiдчуття смислoвтрaти, бeзглуздoстi життя, прямий нaслiдoк якoгo – зрoстaння сaмoгубств, нaркoмaнiї, нaсильствa i псиxiчниx зaxвoрювaнь, у тoму числi спeцифiчниx нooгeнниx нeврoзiв смислoвтрaти.

Тривалість перфомансу 2 години.

Під час мистецького проекту «Ззовні-ТемрявА,Всередині -…» будуть збиратися кошти ( 30 грн вартість квитка) для облаштування у Львові першої в Україні Сенсотеки – унікальної бібліотеки для людей з вадами зору, яка стане простором для дозвілля та інклюзивної освіти зрячої та незрячої молоді. Сенсотека – це інклюзивний простір на базі бібліотеки №18 у Львові.

Місце проведення:
Житомирський академічний обласний театр ляльок
Адреса: Михайлівська вулиця, 7, Житомир.

Початок: 19:00.

Контакти:
Куратор проекту - Шиманська Аліна
+380973227387, [email protected]

У Житомирі презентують проект «Ззовні -Темрява,Всередині -...», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #проект #"Ззовні-Темрява #Всередині-..." #інклюзивність #сенсотека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...