
Фестиваль
16:43, 13 серпня 2015 р.
У Коростені всьоме відбудеться «Фестиваль дерунів»
Фестиваль
12 вересня столиця древлянського краю вже всьоме зустрічатиме фестиваль дерунів "DerunFest".
28 вересня 2008 в Коростені пройшов перший фестиваль дерунів. А почалося все з Валерія Петровича Нечипоренка, який і запропонував провести в місті це унікальне свято. «Фестиваль борщу, сала, вина, вареників є, а почему не бути фестивалю дерунів?» - Підтримав ідею коростенський міський голова Володимир Васильович Москаленко. І все закрутилося!
Зараз міжнародний фестиваль дерунів є візитівкою Коростеня і вважається одним із найкреативніших вестивалів України. Він додав місту особливий колорит і наповнив Коростень винятковою атмосферою гостинності. Погодьтеся, це шалено веселе і смачне свято завжди радує чимось новим і незвичайним. Щороку коростенці досконально продумують, чим саме буде дивувати фестиваль дерунів своїх гостей.
А програма 2015 року обіцяє бути захоплюючою.
Усі подробиці фестивалю очікуйте згодом.
Нагадаємо, що минулоріч колегіально було прийнято рішення про те, що VII Міжнародний фестиваль дерунів у 2014 році проводитись не буде.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:41
21 березня
ТОП новини
Оголошення
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
live comments feed...